افزایش رشته های جدید در دانشگاه آزاد صباشهر شهریار

رئیس دانشگاه آزاد مرکز صباشهر شهریار از ایجاد رشته های جدید در این واحد خبر داد و گفت: زندان و حقوق زندانیان، مدیریت بحران، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی و تکنولوژی هیبریدی و مدیریت تبدیل نظم زباله، سیاست و صنعت انتخابات از جمله این رشته ها هستند.

شهریاریها : موسی غفاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به مراجعات مکرر و پیگیری مسئولان شهری صباشهر بخصوص  پیگیری رئیس شورای شهر و امام جمعه، طبق برنامه ریزی مقرر شد که با توجه به شرایط حاکم فرهنگی، اجتماعی منطقه، این واحد دانشگاهی در صباشهر احداث شد.

وی افزود: در این زمینه طی صورتجلسه ای بین دانشگاه آزاد، امام جمعه و رئیس شورای شهر منعقد و مقرر شد که ۲۵ هکتار زمین جهت احداث سایت دانشگاهی و ساختمانی که هم اکنون در اختیار مرکز قرار دارد، را واگذار کنند.

جذب ۳۶۰ دانشجو در مقطع کارشناسی

این مسئول عنوان کرد: طی شش ماه با حمایتهای مسئولان شهری و تلاش شبانه روزی کارکنان دانشگاه، از بین ۱۸ رشته درخواستی، حدود ۳۶۰ دانشجو در دو رشته حقوق و مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی در این واحد دانشگاهی جذب شد.

غفاری با اشاره به چشم انداز و افق فرهنگی بی نظیر این واحد دانشگاهی ادامه داد: در این زمینه رشته های مختلفی در این واحد آموزشی ایجاد شده است.

اعلام رشته های جدید

رئیس دانشگاه آزاد واحد صباشهر شهرستان شهریار اضافه کرد: زندان و حقوق زندانیان، مدیریت بحران، مدیریت فرهنگی و روابط عمومی و تکنولوژی هیبریدی و مدیریت تبدیل نظم زباله، سیاست و صنعت انتخابات از جمله این رشته ها هستند.

نظرات بسته شده است.